Новости

У «Трипільському колі» разом з Діван.ТВ!

01 января 1970, 47 лет назад
У «Трипільському колі» разом з Діван.ТВ!

 

26-29 червня 2014 року в Ржищеві Київської області всьоме пройде Міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське коло». Divan.TV виступає інформаційним партнером фестивалю, в усіх мистецьких,  музичних, екологічних, оздоровчих та інших розважальних і пізнавальних програмах якого розкриватиметься тема Землі. «Збережемо землю – збережемо рід!» - цьогорічне гасло фестивалю. Ці слова спонукають і учасників і відвідувачів «Трипільського кола» в умовах теперішнього часу усвідомити себе творцями оточуючого світу, від яких залежить не тільки власне майбутнє, але й майбутнє всієї нашої країни.

Музична програма Великої сцени «Трипільського кола 2014. Земля» цікава різнобарвними жіночими голосами. Руслана, Джамала, Ілларія – в повноті розкриють образ землі і жіночності, заспівавши кожна в своїй неповторній манері. Окрім таких відомих гуртів, як ТНМК і Веселі Вуйки, ДримбаДаДзига,ТаРута, своєю творчістю зі слухачами щедро поділяться гості з Румунії, Польщі та Білорусі –  Modiwo, HORPYNA, Vuraj. Незмінною частиною музичного наповнення стане улюблена багатьма постійними відвідувачами фестивалю АтмАсфера.

Особливістю Молодої музичної сцени є склад її виконавців, які мали змогу заявити про своє бажання прийняти участь у фестивалі на конкурсній основі, залишивши інформацію про свою творчість у відкритій групі в соцмережі. Відібрані гурти – дуже різноманітні за стилями, настроєм пісень та географією, адже приїдуть на «Трипільське коло» з усіх куточків України. Деякі колективи стали відкриттям для організаторів і вже потрапили в ротацію на Хвилі української музики «Молоде радіо», партнерів фестивалю, які радо взяли на себе прийом заявок та комунікацію з виконавцями.

Не менш цікавим буде мистецьке наповнення «Трипільського кола». Протягом фестивалю на 30 творчих майданчиках проходитимуть чисельні майстер-класи, лекції, практики. Відвідувачі зможуть не тільки перейняти позитивний досвід, але й долучитися до процесу творення власноруч. Так, центральним елементом фестивального простору стане територія майданчику «Трипільське містечко», на якому впродовж чотирьох днів всі гості та учасники фестивалю створюватимуть образ Трипільської жінки, символ материнства, родючості, цілісності нашої землі. Фігура три метри заввишки, яку всі присутні спільно ліпитимуть з глини допоможе відчути не тільки велич прадавньої культури, а й, що важливіше, силу єднання навколо духу спільної творчості!

Процес спільного творення образів стане загальним принципом фестивалю в цьому році. Робота майже всіх майданчиків побудована таким чином, що результат залежить не стільки від програми, скільки  від творчого процесу, який розгортатиметься на основі певних завдань! Так, на території майданчику «Омріяна Україна» організатори запропонують всім бажаючим помріяти про майбутнє України, закладаючи свої позитивні думки і сподівання в фундамент нашого спільного майбутнього. А на майданчику «Образотворча майстерня» всі охочі зможуть повчитися основам створення образу через слово, музику, фотографування, відео, елементи дизайну та, отримавши цінні підказки, зробити і презентувати власні роботи просто на фестивалі.

Традиційно на «Трипільському колі» з’являються нові цікаві проекти, так, цього року свій майданчик презентує Фестиваль «Екологія мислення», програма якого побудована на лекціях та практиках, що сприяють відмові від оціночного способу мислення, та допомагають більш широко та відкрито сприймати себе та оточуючий світ. Особлива прикмета «Трипільського кола» - це значна кількість «фестивалів в рамках фестивалі». Не виключення і в цьому році –  добре відомі всім територія «нон стоп медитації» Happy Village, барабанщики Archaic trance Fest, територія «Всезнання - Центр розвитку людини». Свої проекти презентує Міжнародний громадський рух «АЛЛАТРА» та багато інших представників громадських рухів, відомих авторів концепцій розвитку України, тощо.

Цьогорічний фестиваль, основною темою якого є стихія Земля, покликаний створити всі умови для проростання нових ідей, що сприятимуть розвитку нашого суспільства. Впевнений рух «Трипільського кола» відбувається завдяки консолідації людей та проектів з активною громадянською позицією таких як ОТТ-сервіс Divan.TV, що готові творити майбутнє. Тож будуймо Новітню Україну разом!