Новости

ТВі запустив тригодинне політичне шоу по п'ятницях

01 января 1970, 47 лет назад
ТВі запустив тригодинне політичне шоу по п'ятницях

 

Політичне ток-шоу каналу ТВі "Сьогодні про головне" з ведучим Єгором Чечериндою почало виходити у новому форматі, збільшивши тривалість п'ятничного випуску до трьох годин.

Оновлена програма "Сьогодні про головне" вийшла в ефір 14 лютого і тривала з 20:00 до 23:00, тоді коли щоденне шоу цього проекту триває всього годину.

Зміни у форматуванні програмної сітки Єгор Чечеринда пояснив тим, що після того, як Савік Шустер припинив роботу на каналі "Інтер", звільнилась ніша політичного ток-шоу по п'ятницях.

"По п'ятницях ми запускаємо повноцінне тригодинне шоу - з 20:00 до 23:00. Це буде розширена версія щоденної програми. Із закриттям шоу Шустера на "Інтері" ніша великого п'ятничного політичного ток-шоу лишилася порожньою. От ми і будемо її закривати. Тому що, насправді, українські глядачі вже "присіли" на "велику політику" по п'ятницях", - говорить пан Чечеринда.

Як повідомляє прес-служба ТВі, окрім традиційних гостей студії - політиків, депутатів та політичних експертів, в п'ятничному шоу будуть брати учать експерти-журналісти, представники ведучих вітчизняних ЗМІ. Так, минулої п'ятниці в якості експертів у "Сьогодні про головне" виступили головний редактор газети "Комерсант" Валерій Калниш, оглядач журналу "Український тиждень" Олександр Михельсон, політичний огляд порталу Liga.net Сергій Висоцький та головний редактор сайту LB.ua Олег Базар.

Нагадаємо, що програма "Шустер Live" припинила вихід на телеканалі "Інтер" в кінці 2013 року. Наприкінці року Савік Шустер заявив, що ток-шоу "Шустер live" на телеканалі "Інтер" має змінити формат. Більшість співробітників "Савік Шустер студії" було звільнено в грудні минулого року.

У січні стало відомо, що Савіку Шустеру не вдалося домовитись з телеканалом "Інтер" щодо продовження виходу на каналі його суспільно-політичного ток-шоу "Шустер Live" у 2014 році.

 

Источник: "protv.ua"