Новости

«Студія Квартал 95» розпочала зйомки 16-серійної ліричної комедії «Сімейний кодекс»

01 января 1970, 47 лет назад
«Студія Квартал 95» розпочала зйомки 16-серійної ліричної комедії «Сімейний кодекс»

 

1 червня продакшн «Студія Квартал 95» розпочав зйомки нового телевізійного фільму під робочою назвою «Сімейний кодекс». Про це повідомляє прес-служба компанії.

 

Режисером 16-серійної ліричної комедії став Сергій Чекалов. Над сценарієм фільму працював авторський колектив «Кіноквартал» (автори серіалів і фільмів «Свати», «Байки Мітяя», «Кохання у великому місті 3» тощо). Продюсери серіалу - Андрій Яковлєв, Володимир Зеленський, Сергій Шефір, Борис Шефір.

Головна героїня фільму - мирова суддя Світлана Шиховцова - спеціалізується на шлюборозлучних процесах. Але в неї вельми нестандартний підхід до роботи. Якщо героїня бачить хоч найменший шанс зберегти сім'ю, вона обов'язково ним скористається, намагаючись докопатися до справжньої причини розлучення.

Серіал складатиметься із 16 епізодів хронометражем 48-50 хвилин.

Виробництвом та продюсуванням фільму займається «Студія Квартал 95». Головні ролі в проекті виконують: Олена Панова (суддя Світлана Шиховцова), Володимир Смирнов (помічник Костя), Олеся Жураковська (буфетниця Люся), Віктор Сарайкін (начальник Міхал Міхалич), Сергій Бурунов (Олексій Пахомов, колишній чоловік Світлани Шиховцової), Ольга Лерман (Аня, дочка Світлани Шиховцової).

Зйомки фільму почалися в історичному центрі Києва на Подолі. До кінця літа зйомки проходитимуть на вулицях Києва та в павільйоні, в якому спеціально були споруджені декорації приміщення суду, квартири та інших інтер'єрів. Восени знімальна група переїде в Чернівці, де основною локацією стане Чернівецький національний університет.

 

 Після першої вдалої сцени режисер Сергій Чекалов разом з одним із продюсерів і сценаристів фільму Андрієм Яковлєвим за традицією розбили «кіношну тарілку», що й ознаменувало початок знімального процесу

 

 

Нагадаємо, 7 травня продакшн «Студія Квартал 95» та продюсерський центр «Горад» почали зйомки нового комедійного фільму «8 перших розлучень».

 

Источник: "protv.ua"