Новости

СТБ шукає ведучого для циклу програм "Прощення"

01 января 1970, 47 лет назад
СТБ шукає ведучого для циклу програм "Прощення"

 

Телеканал СТБ оголошує про кастинг нового ведучого для циклу програм "Прощення", які вийдуть в ефір восени цього року.

"Прощення" - проект власного виробництва каналу СТБ. Це збірка з 10 соціально-документальних фільмів про важливість уміння пробачати в різних життєвих ситуаціях. Прем'єра першого фільму "Прощення. Скнилів" відбулася 22 вересня 2013 року.

У ролі ведучого виступив Дмитро Карпачов, проте наразі його робочі графіки неможливо суміщати зі зйомками цього проекту. Тому керівництво прийняло рішення обирати нову особу на цю посаду.

"Для зйомок і підготовки до ефіру повного циклу "Прощення" необхідний весь робочий час Дмитра Карпачова, а в силу його зайнятості в телепроектах "Кохана, ми вбиваємо дітей", "Врятуйте нашу сім'ю", "Детектор брехні", "Один за всіх" і "Вагітна у 16", поєднувати його графіки не просто складно, а неможливо. Тому ми прийняли непросте для нас рішення шукати нового ведучого, щоб цикл міг вийти в заявлений термін", - пояснив Мирослав Домалевський, директор ТО телеканалу СТБ. Він додав, що його ТО продовжить роботу з Дмитром Карпачовим у рамках програми "Кохана, ми вбиваємо дітей".

Охочі заявити про себе можуть надсилати резюме на prosti@stb.ua.

 

Источник: "protv.ua"