Новости

Сьогодні відбудеться перший півфінал "Євробачення-2014"

01 января 1970, 47 лет назад
Сьогодні відбудеться перший півфінал "Євробачення-2014"

 

Сьогодні, 6 травня, о 22:00 на сцені B&W Hallerne відбудеться перший півфінал "Євробачення-2014". Транслюватиме подію Перший Національний.

 

У рамках першого півфіналу шоу глядачі побачать виступи 16 країн. Під 9 номером на сцені арени з'явиться представниця України Марія Яремчук з піснею "Tick-tock".

Сукня, у якій з'явиться українка на сцені, була розроблена відомим українським дизайнером і стилістом Анною Осмєхіною, яка раніше працювала з Ларою Фабіан і Kazaky.

Режисером номеру виступає Олена Коляденко.

"Ми хотіли показати симбіоз, яким володіє кожна жінка - сила і ніжність в одночас. Плаття підкреслює як характер Марії, так і характер пісні", - коментує Коляденко.

Авторитетна букмекерська контора William Hill запевняє, що у фіналі шоу ми побачимо Вірменію, Швецію, Україну, Азербайджан, Угорщину, Бельгію, Нідерланди, Росію, Естонію та Чорногорію.

Акредитовані журналісти бачать у фіналі Угорщину, Швецію, Вірменію, Україну, Азербайджан, Росію, Чорногорію, Естонію, Нідерланди та Бельгію.

Варто зазначити, що пісня-переможниця "Євробачення–2014" визначатиметься найбільшою кількістю голосів за результатами інтерактивного голосування телеглядачів (50%) і національного журі (50%).

Інтерактивне телевізійне голосування цього разу проходитиме SMS-голосуванням.

Вікно для голосування буде відкрито протягом 15 хвилин після виступу останнього виконавця півфіналу.

У той же час, глядачі не можуть голосувати за виконавця своєї країни. Кількість смс-повідомлень з одного номера не повинна перевищувати 20.

Номер для голосування: SMS на номер 7888 із текстом: ХХ, де ХХ – порядковий номер виступів виконавців.

Вартість СМС – 3.90 грн., включно з ПДВ.

Порядкові номери виступів виконавців країн-учасниць першого півфіналу "Євробачення – 2014":

 1. Вірменія
 2. Латвія
 3. Естонія
 4. Швеція
 5. Ісландія
 6. Албанія
 7. Росія
 8. Азербайджан
 9. Україна
 10. Бельгія
 11. Молдова
 12. Сан-Марино
 13. Португалія
 14. Нідерланди
 15. Чорногорія
 16. Угорщина

Порядкові номери виступів фіналістів будуть визначені продюсерами шоу вночі, 9 травня, у той час як під час прес-конференцій після кожного з 2-х півфіналів буде визначено, в якій частині фіналу (першій або другій) виступатимуть представники країн.

Як відомо, півфінали "Євробачення-2014" заплановано на 6 та 8 травня, а фінал – на 10 травня 2014 року.

Нагадаємо, Данія отримала право провести у себе "Євробачення-2014" завдяки перемозі Емелі де Форест на популярному фестивалі у 2013 році.

Источник: "protv.ua"