Новости

Реаліті «Заковані» стартує на Новому каналі 22 квітня

01 января 1970, 47 лет назад
Реаліті «Заковані» стартує на Новому каналі 22 квітня

 

У вівторок, 22 квітня на Новому каналі відбудеться прем'єра реаліті-шоу «Заковані». Проект виходитиме з вівторка по четвер о 22:00. Про це йдеться на сайті мовника.

 

«Заковані» - це українська адаптація формату Chains of Love компанії Endemol. Проект на замовлення Нового каналу знімав продакшн Оксани Кучерової OK Media.

За умовами шоу, на чотири дні чотирьох хлопців та одну дівчину заселяють у розкішний триповерховий будинок та заковують ланцюгами по ногах та руках. Разом вони готують сніданки та вечері, займаються спортом, розважаються, ходять на побачення та разом сплять в одному ліжку.

У чотирьох красенів є лише чотири дні, щоб розкрити себе, звабити головну героїню, закохатися та побудувати кохання або виграти гроші. Разом із ними в будинку знаходиться валіза з грошима, яку охороняє мовчазний та кремезний «заковувач». Саме він заковує учасників на початку шоу і тримає ключі при собі.

Щодня головна героїня відправляє одного із хлопців додому. Вона оцінює його сумою від 100 до 10 тис. гривень і віддає йому грошову винагороду. Розмір винагороди залежить від того, наскільки учасник зміг причарувати героїню. Таким чином, конкурентів стає дедалі менше, так само, як і грошей у валізі, а шанси на перемогу зростають.

У результаті відбору на проекті залишається найкращий. І тільки тоді стає відомо, чи правильний вибір зробила героїня. Бо саме за хлопцем залишається остаточне рішення - забрати залишок грошей чи будувати стосунки з героїнею.

Вестиме шоу учасниця «Фабрики зірок-3» Тетяна Воржева.

Источник: "protv.ua"