Новости

"Холостяк 4". 18 квітня Євтушенко вигнав із проекту стюардесу

01 января 1970, 47 лет назад
"Холостяк 4". 18 квітня Євтушенко вигнав із проекту стюардесу

 

18 квітня телеглядачі каналу СТБ мали змогу насолодитись черговим випуском проекту "Холостяк".

Цього разу пристрасті головного героя шоу вирували у Аргентині. Деяким дівчатам саме ця країна допомогла розкритися на повну.

Між Олесею і Холостяком на першому індивідуальному побаченні зруйнувалися бар'єри під час танго.

Анаіт та Юліана відкрилися для Євтушенка в новому світлі. У них була "сімейна" прогулянка з собаками. Все пройшло на позитивній ноті, і кожна з дівчат отримала свою порцію уваги від Костянтина.

Найяскравішим побаченням сьомого ефіру була участь Холостяка разом з Анею та Аліною в аргентинському карнавалі. Відверте вбрання і демонстрація тіла в запальних танцях залишили свій відбиток для кожної з учасниць. Аня пішла незадоволеною, а Аліна сяяла від щастя.

Розчаруванням для Кості стала Анастасія. Романтичний зв'язок, який виник у неї з Холостяком у Львові, був зруйнований. Виявилося, що Кості немає про що говорити з дівчиною.

На церемонію троянд всі дівчата йшли в напрузі, особливо після розповідей Насті про її побачення із Костею. Перед церемонією Холостяк покликав Олесю і просто подякував їй за побачення, яке у них було. Аліна також викликала Костю на тет-а-тет, щоб з'ясувати, яке непорозуміння у нього виникло з Настею. Cитуація змусила понервувати всіх учасниць.

Однак після складних розмов Костянтин Євтушенко все ж таки зробив вирішальний вибір: проект покинула стюардеса Анастасія.

Нагадаємо, "Холостяк" - адаптація американського проекту The Bachelor. За форматом, герой-холостяк знайомиться з 25 претендентками, ходить на побачення, зустрічається з батьками дівчат і, зрештою, обирає одну з них. Перший сезон української адаптації шоу із Максимом Чмерковським вийшов навесні 2011 року, другий із Френсисом Метью - навесні 2012-го, третій із Андрієм Іскорнєвим - навесні 2013 року.

ivona

Источник: "protv.ua"