Новости

"2+2" покаже бій Менні Пакьяо проти Тімоті Бредлі

01 января 1970, 47 лет назад
"2+2" покаже бій Менні Пакьяо проти Тімоті Бредлі

 

У неділю, 13 квітня, о 12:30 на каналі "2+2" відбудеться показ другого поєдинку між екс-чемпіоном світу у восьми вагових категоріях 35-річним філіппінцем Менні Пакьяо і чемпіоном світу за версією WBO в напівсередній вазі 30-річним американцем Тімоті Бредлі.

Філіппінець Менні Пакьяо, якому належить другий поєдинок з чемпіоном WBO в напівсередній вазі американцем Тімоті Бредлі, вважає, що цього разу він повинен виступити ще краще, ніж в їх попередньому бою.

"Існує щось інше в цьому тренувальному таборі. Безліч людей сумніваються, що я можу битися так само, як я бився, коли нокаутував Оскара Де Ла Хойю, Ріккі Хаттона, Еріка Моралеса і Марко Антоніо Барреру. Я хочу довести їм, що я кращий. Це мене надихає. Я є претендентом. Я знаю, що мені потрібно буде бути швидше Бредлі, перебоксувати його. І це те, що я буду робити. Вперше я виходжу на бій за титул чемпіона світу, який раніше втратив. Чи хочу я знову його отримати? Так, я хочу забрати його у Бредлі" - говорить Менні Пакьяо.

Нагадаємо, що в першому поєдинку між цими боксерами дуже спірним рішенням суддів здобув перемогу американський боксер Тімоті Бредлі. Проте практично ніхто з представників боксерської громадськості не прийняв таке рішення суддів, порахувавши, що Пакьяо був сильніше.

Источник: "protv.ua"