Новости

"2+2" оновлює проект "ДжеДАЇ"

01 января 1970, 47 лет назад
"2+2" оновлює проект "ДжеДАЇ"

 

У понеділок, 9 червня, о 21:00 в прямому ефірі каналу "2+2" з'явиться перший випуск інформаційно-аналітичної програми "ДжеДАЇ. Воїни доріг". Ведуча програми - Тетяна Ожелевська.

Як зазначає прес-служба мовника, журналісти програми підготують оперативні та актуальні новини про події на дорогах, про важливі зміни в правилах дорожнього руху та в роботі страхових компаній. Виготовляє програму департамент журналістських проектів групи "1+1 media" на замовлення телеканалу "2+2".

"Доїхати вчасно, знайти правильний шлях, відстояти свої законні права, нарешті, доїхати на цілому автомобілі. Машини і дороги з питань комфорту давно переросли у питання дуже великих грошей і виживання. Ні першим не другим ризикувати не хочеться. У нашому житті дороги займають настільки значне місце, що ми вирішили присвятити їм окрему програму. Ми не збираємося заповнювати ефір програми новинкам автосалонів - ми будемо говорити про важливі речі. Як знайти правильну дорогу, а куди їхати не варто, як обійти дорожніх здирників і аферистів, як розібратися у всіх нюансах постійно змінних правил дорожнього руху та автомобільного законодавства, як боротися з комунальними службами на дорогах тощо" - зазначає Максим Сухенко, продюсер проекту.

Програма виходитиме у прямому ефірі щотижня з понеділка по четвер о 21:00. Хронометраж випуску - 25 хвилин.

 

Источник: "protv.ua"