Новости

"1+1" запускає шоу про важкі пошуки справжніх почуттів

01 января 1970, 47 лет назад
"1+1" запускає шоу про важкі пошуки справжніх почуттів

 

Канал "1+1" на новий сезон запускає проект "Принц бажає познайомитися в Одесі".

"Герої проекту - справжні титуловані аристократи. Вони багаті, шановані, впливові й знамениті. Але як знайти другу половинку, якщо немає впевненості, що люблять тебе, а не твої гроші й титул?! Саме тому три принці-іноземці вирушили туди, де їх ніхто не знає, в Україну, і спробувати знайти своє щастя. В Одесі вони житимуть як звичайні українці. Принцам доведеться ходити на роботу, облаштовувати побут, їздити в громадському транспорті й жити на одну середньостатистичну українську зарплату. І все це заради того, щоб зустріти в Україні дівчину своєї мрії" - анонсує проект прес-служба "1+1".

Головна інтрига шоу полягає в тому, що тільки глядачі з першої хвилини будуть знати всю правду про принців. Оточення головних героїв: сусіди, колеги по роботі, дівчата, з якими зустрічаються аристократи, - до певного моменту не знатимуть, ким насправді є ці іноземці.

"Драматизм шоу будується на інкогніто героїв, - кажуть продюсери "Sister's Production", які виробляють шоу. - Як учинить чоловік, який хоче справити на жінку незабутнє враження? Звичайно, похвалиться тим, чого досяг у житті. Ми позбавляємо героїв такої можливості. Єдині їхні козирі - це чарівність, щирість і душевність. Від епізоду до епізоду глядач буде переконуватися в тому, що принци - теж люди, і ніщо людське їм не чуже. Вони голодують, хворіють, плачуть, сваряться і навіть б'ються. Вирвані зі звичного життя, принци весь час перебувають у стресі - вони вже не контролюють почуттів і емоцій. Але зрештою обов'язково переможе кохання - інакше навіщо вірити в казки?"

 

Источник: "protv.ua"