Новости

"1+1" підготував глядачам нові документалки із циклу "Зима, що нас змінила"

01 января 1970, 47 лет назад
"1+1" підготував глядачам нові документалки із циклу "Зима, що нас змінила"

 

Телеканал "1+1" готує до ефіру чергові документальні фільми об'єднання Babylon'13.

У четвер, 17 квітня, мовник покаже стрічки "Самооборона" і "Межигір'я".

Варто зазначити, що "Межигір'я" та "Самооборона" - два нові фільми з циклу "Зима, що нас змінила".

У фільмі "Межигір'я" режисерка Юлія Шашкова вирішила провести паралелі між життям у розкішному "Межигір'ї" та занедбаному Єнакієво.

"Один з ключових героїв фільму, простий хлопець з Самооборони не стримав сліз, коли потрапив в апартаменти Віктора Януковича. Він дбайливо зняв взуття і обходив усі кімнати весь час запитуючи: невже це все вартувало людських життів?", - йдеться в анонсі. "Вавилон'13" також поспілкувалися з колишніми сусідами родини Януковичів у Єнакієво та знайшли батьківську хату президента-втікача.

Фільм "Самооборона" від режисерів Костянтина Кляцкіна та Марії Пономарьової розповідає про формування загонів охорони Майдану. Учасники протестів згадають, як хаотичне об'єднання груп на Михайлівській площі 30 листопада, перетворилося на регулярні загони, що фактично перейняли на себе всі функції міліції.

"Це фільм про здатність до самоорганізації в умовах найтяжчих для України часів", - йдеться в анонсі. Один з героїв стрічки - Фома з групи "Мандри", який будучи активним учасником Євромайдану, брав участь у захопленні приміщення Мінкульту.

Фільм "Самооборона" вийде в ефір о 22:15, після нього, о 22:50 - "Межигір'я".

Нагадаємо, цикл документальних фільмів "Зима, що нас змінила" стартував в ефірі "1+1" 3 квітня фільмом Юлії Гонтарук і Романа Любого "Небесна сотня".

Источник: "protv.ua"