Новости

Програма «Спецкор» на каналі «2+2» виходитиме двічі на день

01 января 1970, 47 лет назад
Програма «Спецкор» на каналі «2+2» виходитиме двічі на день

 

Канал «2+2» запускає 14 липня додатковий випуск інформаційної програми «Спецкор» - крім випуску о 18.30 по буднях виходитиме підсумковий о 21.30. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

 

Програма «Спецкор», що виходить з понеділка по п'ятницю, побудована на оперативних новинах із зони АТО на Сході України. Про хід проведення антитерористичної операції, побут солдат української армії, настрої військових, допомоги солдатам повідомляють спеціальні корреспонденти Руслан Ярмолюк та Олександр Моторний. Журналісти тиждень через тиждень працюють на передовій в зоні проведення АТО, а в інший час ведуть випуски новин «Спецкор».

Канал зазначає, що додатковий випуск програми стартує з огляду на високі рейтинги проекту, зокрема - у чоловічої аудиторії.

«Високі показники, в першу чергу, обумовлені нестандартним підходом у підготовці новин, де ведучі також є спеціальними кореспондентами. За час виходу програми в ефірі каналу «2+2» ми з Русланом Ярмолюком по черзі працювали в зоні АТО, розповідаючи телеглядачам про ситуацію, яка складається в зоні бойових дій», - сказав шеф-редактор, ведучий та спеціальний кореспондент новин «Спецкор Олександр Моторний.

Нагадаємо, у червні інформаційна програма «Новини 2+2» оновила формат і змінила назву на «Спецкор». Перший випуск програми вийшов в ефір 16 червня о 18.30. Хронометраж випуску - 30 хвилин.

Источник: "protv.ua"