Новости

П’ятий сезон «Вітальки» стартує на ТЕТ 8 березня

01 января 1970, 47 лет назад
П’ятий сезон «Вітальки» стартує на ТЕТ 8 березня

 

Телеканал ТЕТ запускає п'ятий сезон скетчкому власного виробництва «Віталька» 8 березня. Про це повідомляє прес-служба каналу.

Перша серія вийде в ефір о 19.55.

«У цей день головний герой в ефірі каналу ТЕТ привітає свою маму, Наташу і всіх телеглядачок з Міжнародним жіночим днем. «З чого починається 8-е березня в середньостатистичній сім'ї? Звичайно, з підготовки сюрпризу для мами! Не стане виключенням і родина Вітальки. Всі сили і фантазія головного героя-невдахи і його батька будуть спрямовані на те, щоб зробити Марині Францівні приємно. А це означає: будуть зібрані всі шкарпетки, почищений килим, куплені квіти і випечений святковий пиріг. І , звичайно ж , приготований найголовніший сюрприз - квиток на концерт улюбленого виконавця Стаса Михайлова! Здавалося б, кращого свята і не придумати. Ось тільки мама головного героя насилу переживе цей день! Враховуючи, що організацією свята займається Віталька під керівництвом свого батька, Марині Францівні залишається тільки поспівчувати!», - йдеться в анонсі каналу.

 

ТЕТ запускає черговий сезон про пригоди вічного невдахи

Як повідомляла «Телекритика», канал ТЕТ уклав кілька угод з російськими мовниками з продажу прав на контент власного виробництва. Право на трансляцію скетчкому «Віталька» придбав російський телеканал «Перець» (входить у холдинг «СТС медіа»).

Источник: "protv.ua"