Новости

Фільм «Плем’я» Слабошпицького потрапив у програму кінофестивалю в Гамбурзі

01 января 1970, 47 лет назад
Фільм «Плем’я» Слабошпицького потрапив у програму кінофестивалю в Гамбурзі

 

Експериментальний фільм «Плем'я» українського режисера Мирослава Слабошпицького відібраний до конкурсної програми Міжнародного кінофестивалю в Гамбурзі (Filmfest Hamburg) в Німеччині, який проходитиме з 25 вересня по 4 жовтня 2014 року. Про це йдеться на сайті кінофоруму.

 

Оргкомітет фестивалю оприлюднив перших учасників конкурсу, серед яких - «Плем'я».

 

В український прокат «Плем'я», який є дебютним повнометражним фільмом Мирослава Слабошпицького, виходить 11 вересня.

 

Нагадаємо, події стрічки «Плем'я» відбуваються в школі київського інтернату для глухонімих. Фільм є експериментом у галузі кіно і повністю знятий мовою жестів, у ньому немає субтитрів і закадрового голосу. Головний герой фільму Сергій потрапляє в спеціалізований інтернат для людей із вадами слуху, де діє кримінальна організація «Плем'я». Намагаючись вписатися в ієрархію школи, Сергій бере участь у кількох пограбуваннях. Однак кохання змушує його порушити неписані закони племені.

 

Фільм «Плем'я» буде представлений в офіційній програмі Pearls («Перлини») 62-го Міжнародного кінофестивалю в Сан-Себастьяні (Іспанія), що пройде 19-27 вересня, а також у програмі Discovery («Відкриття») 38-го Міжнародного кінофестивалю в Торонто (Канада), який пройде з 5 по 15 вересня.

 

Раніше стрічка «Плем'я» здобула три призи конкурсної програми «Тиждень критики» Міжнародного Каннського кінофестивалю. Стрічка здобула також гран-прі російського кінофестивалю «Зеркало» імені Андрія Тарковського і перемогла в номінації «Ігрове кіно» 11-го Єреванського міжнародного кінофестивалю «Золотий абрикос». Також у переліку нагород «Племені» - приз Міжнародного журі секції «Паралелі та зустрічі» XXI Фестивалю європейського кіно (European Film Festival Palić) і гран-прі хорватського кінофестивалю в Мотовані.

 

Минулого року в конкурсній програмі Міжнародного кінофестивалю у Гамбурзі брав участь повнометражний художній фільм «Параджанов», знятий у копродукції України, Франції, Грузії та Вірменії.

Источник: "protv.ua"