Новости

Перший національний проанонсував нові проекти

01 января 1970, 47 лет назад
Перший національний проанонсував нові проекти

 

Перший національний 15 липня анонсував нові проекти телеканалу. Серед них -  розмовний "Найєм-timе", економічний "Перша шпальта", пізнавальний "Подорожуй Першим", розслідувальний "Схеми" та інші.

Серед найближчих прем"єр - "Схеми" з автором і ведучою Наталею Седлецькою, що стартує 17 липня і виходитиме по четвергах. Це проект про велику політичну корупцію у найвищих ешелонах влади, про зловживання чиновниками владою та їхні статки, куміство, розпил, афери та схеми - у прізвищах та деталях. Проект робиться спільно із Радіо Свобода.

Нагадаємо, з травня на Першому виходить програма журналістських розслідувань "Слідство. Інфо" з ведучим Дмитро Гнапом.

На 20 липня запланована прем"єра проекту "Перша шпальта" - про гроші та реальну економіку, який вестимуть екс-комерсантівці Андрій Юхименко та Олег  Гавриш. В команді проекту також Роман Вінтонів. "Перша шпальта" виходитиме щонеділі.

А з 16 липня в ефірі "Перша студія": вільна тема, неформатна розмова і кожного разу новий ведучий.

Ще одна програма-діалог стартує з середини серпня: Найєм-time виходитиме щосуботу. Як вже зрозуміло із назви, ведучим її буде Мустафа Найєм. У кожному випуску - окремий співрозмовник, що відповідатиме на гострі запитання.

Серед пізнавальних проектів анонсовано "Моя країна", з ведучою Інною Москвіною (саме вона була співведучою Зураба Аласанії на передвиборчих дебатах). Старт - 24 серпня. В "Моїй країні" - 26 мультфільмів із пластиліновою графікою, які розповідають казки, легенди, історії різних регіонів України. В студії також з"являтимуться гості, які розповідатимуть про цей регіон. Орієнтація програми - на дітей, підлітків та дорослих.

Генадій Попенко, Володимир Горянський та Алла Тулинська вестимуть проект "Подорожуй Першим" і демонструватимуть три погляди на те чи інше місце. "Подорожуй Першим" Генадій Попенко охарактеризував як "туристичну енциклопедію України", яку повинни були б показувати в готелях чи подорожуючим залізницею. Програма виходитиме з 1 вересня, щотижня, на вихідних. Перша мандрівка - до Чернівців, друга - до Львоову.

У блоці дитячих програм - "Школа Мері Попінс" з дорослою ведучою Наталею Яковенко та "дітьми біля мікрофону" - Катею Балицькою та Олексієм Василенко. В програмі обіцяють через кумедні ситуації, жарти та сміх знайомити дітей з навколишнім світом та вчити нормам поведінки у суспільстві.

Проект про різномантіні професії, розрахований на дітей 10-13 років, "Хочу бути", - вийде в ефір з 27 липня. 

Також на осінь анонсували запуск інтелектуальної гри для старшокласників та казку. Але про подробиці цих проектів Перший розкаже згодом.

У новинному блоці  - зміни часу ефіру. Новини у будні - о 13.00 та 18.30. "Підсумки дня" - о 21.00 (яку будні, так і у вихідні та на свята. Ведуча денних новин - Валерія Богренцова, "Підсумків дня" - Інна Москвіна та Ілона Довгань.

З 1 вересня по буднях - прямоефірна інформаційна програма про спортивне життя в Україні і світі "Спорт. Новини".

Источник: "protv.ua"