Новости

Перший національний готуватиме альтернативу «Шустер live»

01 января 1970, 47 лет назад
Перший національний готуватиме альтернативу «Шустер live»

 

Генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія має намір створити на Першому національному політичне ток-шоу за схожим до «Шустер live» форматом. Про це він повідомив учора, 9 квітня, на прес-конференції в «Інтерфаксі».

 

Пан Аласанія розказав, що на базі НТКУ цілком можливо створити політичне ток-шоу, яке конкуруватиме із «Шустер live».

«Я хочу зробити одну програму, яка буде центральною. Її формат буде дуже схожим на формат, що зараз робить «Савік Шустер студія». Тоді будемо змагатися по цьому», - розповів гендиректор НТКУ.

Зі слів пана Аласанії, на каналі є люди, яких можна задіяти для роботи над таким проектом, зокрема до цієї роботи вже залучений Олесь Терещенко.

«Він (Олесь Терещенко. - ТК) така спокійна славна людина. Мені сказали, щоб я його не брав, бо він некерований, але я сказав, що це для мене найліпша характеристика. І все - він почав працювати. Потроху з'являться люди», - деталізував пан Аласанія.

Нагадаємо, наприкінці березня Зураб Аласанія заявив, що кожна година трансляції ток-шоу «Шустер live» обходиться «Савік Шустер студії» в 15 тисяч гривень. Також він додав: «Студія Шустера увійшла на комерційній основі й оплачує каналу (договір, як з'ясувалося, укладений аж до кінця року) трансляцію».

На початку квітня пан Аласанія заявив, що на Першому національному має з'явитися власний продукт, аби потреба в «Шустер live» відпала.

Як повідомляла «Телекритика», 22 квітня Перший національний планує запустити телепроект у жанрі теледебатів кандидатів у Президенти України. Програму модеруватиме Зураб Аласанія.

Источник: "protv.ua"