Новости

Олексій Дурнєв обрав нову співведучу

01 января 1970, 47 лет назад
Олексій Дурнєв обрав нову співведучу

 

Сьогодні, 29 квітня, Олексій Дурнєв оголосив ім'я переможниці конкурсу «Нова +1 для Дурнєва», яка стане його співведучою в програмі «Дурнєв +1». Про це повідомляє прес-служба телеканалу ТЕТ.

 

Оголошення імені переможниці відбулося на сайті телеканалу ТЕТ в онлайн-режимі. Всупереч правилам конкурсу ведучою програми «Дурнєв +1» стала не Катя Зубенко і не Юлія Крицька, котрі набрали найбільшу кількість голосів, а Катя Ковтун.

«Наш проект завжди був непередбачуваним, провокаційним та скандальним, тому я вирішив не зраджувати собі й обрав ту дівчину, яка зайняла останнє місце в голосуванні глядачів, - прокоментував своє рішення Олексій Дурнєв. - Сподіваюсь, що це спровокує бурю роздратування, невдоволення та обурення, як поміж учасниць конкурсу, так і серед глядачів. Катя Ковтун, загалом, близька проекту «Дурнєв +1» - вона не соромиться камери, шукає неординарний підхід до зйомок. Катя - не типова, вона ні на кого не схожа. Інші дівчата намагались поводити себе в кадрі, як традиційні ведучі, й це було їх помилкою. Проте в якості заохочувального призу можу пообіцяти, що вони перші будуть на підхваті, якщо з Катею щось станеться, наприклад, якщо вона завагітніє».

Нагадаємо, попередня спів ведуча проекту «Дурнєв +1» Даша Ши залишила проект у січні «у зв'язку з творчими розбіжностями» з Олексієм Дурнєвим. У коментарі «Телекритиці» Даша Ши пояснила, що з ТЕТ не прощається, але наразі планує співпрацювати з каналом НЛО TV, де разом із сестрою Наталією Шиловою працює над шоу «Козырная маршрутка».

Источник: "protv.ua"