Новости

«Інтер» покаже докуфільм власного виробництва «Євген Крилатов. Саундтрек епохи»

01 января 1970, 47 лет назад
«Інтер» покаже докуфільм власного виробництва «Євген Крилатов. Саундтрек епохи»

 

У суботу 22 лютого на телеканалі «Інтер» відбудеться прем'єра документального фільму власного виробництва «Євген Крилатов. Саундтрек епохи», який знятий до 80-річчя композитора. Про це повідомляє прес-служба каналу.

Стрічка вийде в ефір о 10.00.

Євген Крилатов написав музику до популярних радянських фільмів і мультфільмів. Серед відомих творів композитора - «Прекрасне далеко» (з кінофільму «Гостя з майбутнього»), «Крилаті гойдалки » (та інші пісні з фільму «Пригоди Електроніка»), «Три білих коня» (та інші пісні з фільму «Чародії»), «Якби не було зими» (та інші пісні з мультфільмів про Простоквашино) , «Лісовий олень» (з картини «Ох, вже ця Настя!»), «Пісенька про Умку» (з мультфільму «Умка»).

Документальний фільм розповість про життя і творчість Євгена Крилатова, багато цікавого телеглядачі дізнаються з інтерв'ю композитора, а також з розповідей його рідних і близьких - дочки Марії, поета Юрія Ентіна, кінорежисера Костянтина Бромберга. Крім того особистими спогадами, пов'язаними з піснями Крилатова, поділяться Лев Лещенко, Йосип Кобзон, Ілля Рєзнік, Олена Ваєнга, Катерина Гусєва, Володимир і Юрій Торсуєви (виконавці головних ролей у фільмі «Пригоди Електроніка») та інші.

Докуфільм «Євген Крилатов. Саундтрек епохи» знятий «07 Продакшн». Режисер Олег Карнасюк. Автор сценарію Наталія Ковальова.

Источник: "protv.ua"