Новости

«Інтер» 16 травня запускає щотижневе політичне ток-шоу

01 января 1970, 47 лет назад
«Інтер» 16 травня запускає щотижневе політичне ток-шоу

 

У п'ятницю, 16 травня, телеканал «Інтер» запускає щотижневе політичне ток-шоу. Робоча назва проекту - «Чорне дзеркало». Про це «Телекритиці» повідомив заступник директора з розвитку компанії «Національні інформаційні системи» (НІС - новинний продакшн «Інтера») Ігор Шувалов.

 

Вестимуть ток-шоу, як уже писала раніше «Телекритика», кілька ведучих. Їхні імена оголосять завтра, 15 травня, у «Подробностях», і це будуть українські журналісти.

Ток-шоу буде вестися двома мовами - російською та українською. За словами пана Шувалова, «зі Сходом треба розмовляти російською, але не треба забувати й про українську».

Виробляти ток-шоу буде НІС, керівником якого є Назім Бедіров, тож він буде продюсером і нового проекту.

Одразу після виборів ток-шоу планується випускати в ефір також по понеділках.

У день виборів, 25 травня, «Інтер» планує вийти з масштабним проектом «ночі виборів» у співпраці з іншими каналами.

Нагадаємо, наприкінці березня шеф-редактор «Подробностей недели» Ольга Червакова під час чат-конференції на «Телекритиці» повідомила, що телеканал «Інтер» планує запустити ток-шоу, яке виходитиме в ефір одразу після «Подробностей недели». Співведучими ток-шоу стануть журналісти, так звані «ґест-стар», які будуть задіяні у виготовленні сюжетів для «Подробностей недели» на аутсорсингу.

На початку квітня про роботу над запуском нового політичного ток-шоу в інтерв'ю «ЛігаБізнесІнформ» повідомив також Ігор Шувалов.

Источник: "protv.ua"