Новости

Новини на Першому вестиме Iлона Довгань

01 января 1970, 47 лет назад
Новини на Першому вестиме Iлона Довгань

 

Зміни на Першому: ведучою інформаційної програми "Підсумки дня" на Першому Національному буде Ілона Довгань. Уперше в ефірі глядачі побачать її вже сьогодні.

 

Ілона Довгань має великий досвід роботи в телевізійній журналістиці. Вона працювала ведучою новинних програм на телеканалах 1+1, "Київ", НТН, ТВі, а також була ведучою програм-інтерв'ю з політиками, виборчих та суспільно-політичних телемарафонів.

Отже, склад ведучих вечірніх випусків новин на сьогодні сформовано. Нагадаємо, у червні до команди Першого Національного приєдналася Інна Москвіна (http://1tv.com.ua/uk/about/news/2014/06/16/56291). 

З огляду на перехід до суспільного мовлення інформаційна складова телеканалу розширюватиметься. Тож зараз Перший продовжує шукати ведучих для інших випусків – як ззовні, так і серед тих, хто вже працює в телекомпанії. Денний випуск новин відсьогодні і в найближчий час вестиме журналістка "Новин" Валерія Богренцова. 

Ведучі новин на Першому беруть безпосередню участь у підготовці випусків і мають вирішальне право голосу щодо того, яка інформація йде в ефір.

Источник: "protv.ua"