Новости

Новий сезон скетчкому «Країна У» на ТЕТ стартує 14 квітня

01 января 1970, 47 лет назад
Новий сезон скетчкому «Країна У» на ТЕТ стартує 14 квітня

 

14 квітня о 21:00 на телеканалі ТЕТ відбудеться прем'єра нового сезону скетчкому «Країна У» виробництва «Студії Квартал 95» і «Драйв Продакшн». Про це повідомляє прес-служба каналу.

 

У весняному сезоні в «Країні У» з'явиться нова героїня - пробивна дівчина Саша з Макіївки. «Ця панночка із серії в серію буде приходити на співбесіду в одну й ту саму контору, не даючи нікому можливості вставити хоча б слово», - йдеться в анонсі програми.

Креативний продюсер серіалу «Країна У» Андрій Чивурін упевнений, що другий сезон скетчкому буде вдалішим за перший.

«Другий сезон буде ще більш цікавим та смішним. Ми значно виросли як автори і по-справжньому розігралися як актори. Якщо минулий сезон для нас був першим таким досвідом роботи на телебаченні, ми йшли якоюсь мірою навпомацки, то зараз ми вже чітко розуміємо, як і що потрібно робити, і куди рухатися далі», - коментує пан Чивурін.

У новому сезоні скетчкому дві героїні програми подорожуватимуть Україною і знайомитимуться з іншими персонажами «Країна У». «Блондинки з Харкова здійснять подорож Україною й відвідають інших персонажів скетчкому», - обіцяють творці програми.

Крім того прес-служба ТЕТ повідомила, що інші герої також потраплятимуть у смішні життєві ситуації та продовжуватимуть розвивати свої сюжетні лінії. «Танька нарешті переїде до Володьки, і у них будуть розвиватися нормальні, повноцінні стосунки. Нудна холостяцька хата Володьки перетвориться за допомогою Таньки в яскраве, строкате, типово дівчаче житло! В житті Ігоря з Дніпропетровська станеться фатальне - у гості приїде теща!» - йдеться в анонсі програми.

Також творці програми додали, що незважаючи на події в Україні, у скетчкомі залишаться персонажі двох інтелектуальних гопників із Сімферополя.

Нагадаємо, «Країна У» - це скетчком про життя молоді в різних містах України. Перший сезон скечкому стартував на телеканалі ТЕТ у жовтні 2013 року.

Источник: "protv.ua"