Новости

На ТВі стартував новий проект – митці читають поезію класиків

01 января 1970, 47 лет назад
На ТВі стартував новий проект – митці читають поезію класиків

 

3 березня ТВі започаткував новий мистецький проект: відомі українські актори, музиканти та митці читають в ефірі телеканалу класичну поезію.

 

Як розповів режисер проекту Андрій Кривошеєв, митці самі обирали, яку поезію будуть читати. Більше того - вірші вони читали з пам'яті, не користуючись суфлером. Всі вірші - українських поетів. Єдиним винятком став вірш Олександра Пушкіна "Во глубине сибирских руд" в перекладі на українську, який прочитав Богдан Бенюк (разом із українськими віршами, також прочитаними ним в рамках проекту). 

На сьогоднішній день участь у проекті вже взяли, окрім вже згадуваного Богдана Бенюка, Володимир Горянський, Віталій Лінецький, Остап Ступка, Юрій Рибчинський, Ніна Матвієнко, Віктор Андрієнко, Валерій Харчиниш (гурт "Друга Ріка") та ін. Загалом вже  записано 30 поезій. Втім, як зазначає режисер проекту, на цьому автори проекту зупинятися не будуть. 

Окремою серією поетичного проекту стане цикл Шевченкіани, який підготували до 200-ліття Кобзаря і будуть показувати у дні шевченківських святкувань. 

Сергій Кривошеїв зауважив також, що за участь у проекті митці гонорару не отримували, однак жоден не відмовився від пропозиції телеканалу ТВі. 

 Прес-служба каналу ТВі

Источник: "protv.ua"