Новости

На "Інтері" стартує новий проект із Кисельовим

01 января 1970, 47 лет назад
На "Інтері" стартує новий проект із Кисельовим

 

6 червня в ефірі "Інтера" стартує авторський телепроект Євгенія Кисельова "Діалоги". Цю інформацію підтвердив заступник директора з розвитку новинного продакшена компанії "Національні інформаційні системи" (НІС) Ігор Шувалов.

Прем'єрний випуск щотижневої програми вийде о 21:45, після випуску підсумкового випуску новин "Подробиці тижня". Хронометраж - близько півгодини. Виходитиме програма в записі.

Як розповів пан Шувалов, формат проекту нагадує популярне американське шоу Nightline, що виходить на телеканалі ABC з 1980-х років. Під час програми телеведучий спілкується з цікавим і впливовим співрозмовником у форматі інтерв'ю. При цьому сам інтерв'юер говорить зі співрозмовникам на рівних.

Окремої студії проект "Діалоги" не має, Євген Кисельов спілкуватиметься з гостями програми у форматі телемосту.

Як розповів у коментаоі "Дусі" Євген Кисельов, головну ставку він робить на співрозмовників. "Сенс програми в тому, щоб знаходити по-справжньому цікавого співрозмовника. Це можуть бути політики першої величини, громадські діячі, діячі культури, науки, мистецтва - як українські, так і іноземні, - розповів автор програми. - Тут, як кажуть, важливий масштаб особистості. І, оскільки це суто авторська программа, на запитання "А чому ви запрошуєте саме цю людину?" я можу відповісти тільки так: "Тому що вона мені цікава". І я постараюся при допомозі питань, які ставитиму, розповісти про неї і намалювати її портрет".

Хто саме став першим його співрозмовником у "Діалогах", Євген Кисельов не уточнив.

Нагадаємо, що Євген Кисельов з вересня 2009 до кінця 2012 року вів на каналі "Інтер" суспільно-політичне ток-шоу "Велика політика" - до відмови телеканалу від підготовки і випуску цієї програми. У лютому 2013 року пана Кисельова було призначено директором "Національних інформаційних систем" (НІС), у червні 2013-го він став ведучим інформаційно-аналітичного тижневика "Подробности недели". У жовтні 2013 року Євген Кисльов звільнився з "Інтера" і став штатним радником Бориса Краснянського - керуючого директора компанії Дмитра Фірташа Group DF. Як відомо, пан Фірташ разом із Сергієм Льовочкіним є співвласниками групи "Інтер", до якої входить канал.

16 травня на "Інтері" стартувало нове щотижневе політичне ток-шоу "Чорне дзеркало", ведучими якого виступили Євген Кисельов та Ольга Червакова. У кінці травня команда програми оголосила перерву на літо. У вересні, як розповіла в ефірі ток-шоу Ольга Червакова, журналісти планують проаналізувати сто днів діяльності нової влади України.

Телекритика

Источник: "protv.ua"