Новости

На Новом канале будет «Стендап Шоу» со смехолайзером

01 января 1970, 47 лет назад
На Новом канале будет «Стендап Шоу» со смехолайзером

 

Спеціально для Нового каналу ведучий і продюсер Андрій Шабанов знімає гумористичне 45-хвилинее «Стендап Шоу». Про це повідомляється у розповсюдженому релізі.

 

Новий канал спільно з продакшном Андрія Шабанова готує десять випусків проекту. Фіналіст отримає всеукраїнську славу і... 50 тисяч гривень на додачу.

"Ми шукаємо найсмішнішого коміка країни в розмовному жанрі або жанрі стендап. Особливість стендапа в тому, що комік ділиться СВОЇМИ переживаннями і спостереженнями із залом. І якщо його проблеми знайомі залу, це викликає сміх. Але моя розповідь – це як спроба на пальцях показати, як співає Шаляпін. Краще один раз побачити. У шоу не буде журі. Майстерність коміка визначатимуть глядачі студії і... сміхолайзер. За таким унікальним приладом спостерігатиме символ проекту – людина-кінь. Якщо він заіржав – значить, сміхолайзер уже на межі. - Сміхолайзер був розроблений у секретній лабораторії. Це унікальний прилад, – усміхаючись, продовжує Шабанов. – Що голосніший сміх, то вища позначка сміхолайзера. А що вища позначка – то більше шансів на перемогу! За ним стежить символ нашої програми – людина з кінською головою. Вона так часто іржала на виступах «Стендап Шоу», що врешті-решт її голова перетворилася на голову коня.

Тим, хто відчуває в собі сили поборотися за титул найкращого коміка країни, Новиний канал пропонує писати у приватні повідомлення на facebook.com / NovyChannel.

Нагадаємо, дещо схожий формат у «Розсміши коміка», яке виходить на каналі 1+1. Проект вироблений студією 95 квартал. «Розсміши коміка» стартував 19 лютого 2011 року на Інтері. У 2012-му, разом з іншими проектами «Студії Квартал-95 », шоу перебралося на 1+1.

Источник: "protv.ua"