Новости

На каналі ТЕТ стартує другий сезон шоу «Панянка-селянка»

01 января 1970, 47 лет назад
На каналі ТЕТ стартує другий сезон шоу «Панянка-селянка»

 

25 серпня о 19.00 на каналі ТЕТ розпочнеться другий сезон реаліті-шоу «Панянка-селянка». Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

 

Шоу виходитиме в ефір щодня, з понеділка по п'ятницю.

«Вони знову збираються в дорогу. Заможні красуні з великих міст пакують валізи, аби вирушити туди, де ще не ступав жоден «лабутен». Їх чекають ранні підйоми, важка фізична праця й шокуючі відкриття. Молоді співачки, моделі та просто світські левиці дізнаються, що у 21 столітті ще зустрічаються неасфальтовані дороги, зручності на вулиці та молоко не з полиці супермаркету, а просто від корови. А в той самий час дівчат, які звикли до зовсім іншого рівня доходів, спокушатимуть шикарними апартаментами, дорогими косметичними процедурами, екзотичними стравами та брендовим вбранням. Можливість пожити чужим життям припадає не кожному. Учасниці нашої програми отримають цей унікальний шанс», - анонсує телеканал. 

В прем'єрному випуску другого сезону світська левиця Аліса Фей побуває у «шкурі» матері-одиначки.  У другому епізоді героїні з різним рівнем матеріального добробуту Ірина Кулаковська і Оксана Лисенко поміняються місцями. У випуску у середу, 27 серпня,  на ризикованій обмін наважиться молода співачка Аліна Палій. В епізоді шоу 28 серпня зустрінуться дві заміжні Інна Леушин і Аліна Замковенко. У випуску у п'ятницю Женя Доля дізнається до життя звичайної манікюрші.

Виробництвом реаліті займається Friends Production на замовлення ТЕТ, продюсер - Юліана Райцина.

Нагадаємо, прем'єра першого сезону реаліті-шоу «Панянка-селянка» на телеканалі ТЕТ взяла рейтинг 2,31% і частку 6,57% за аудиторією 14-49 («Вся Україна»). Проект перевищив середню частку каналу більш ніж удвічі, адже минулого тижня (27 січня - 2 лютого) за аудиторією 14-49 («Вся Україна») ТЕТ мав середню частку 2,93%.

Источник: "protv.ua"