Новости

На каналі 112 - більше новин та нові ведучі

01 января 1970, 47 лет назад
На каналі 112 - більше новин та нові ведучі

 

З 4 серпня у сітці каналу "112 Україна" в будні дні додасться ще три випуски новин: о 21:00, о 23:00 та о 00:00. Випуски новин о 19:00, 20:00 і 23:00 виходитимуть у форматі підсумкових, а решта – у форматі коротких інформаційних повідомлень.  Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

Таким чином, з понеділка по п'ятницю новини виходитимуть щогодини з 7 ранку до 00 ночі. Обличчями вечірніх випусків новин стануть Юлія Галушка та Володимир Андрієвський.

У вихідні дні телеканал також запустить випуски новин з 9 ранку до 22:00 у форматі щогодинних студійних випусків з ведучими. Раніше такі новини виходили у форматі дайджесту без включення зі студії.

Також збільшиться хронометраж програми "Військовий щоденник", присвяченій головним подіям АТО на Сході країни. Її можна буде подивитися щодня з 20:20 до 22:00 із перервою на новини.

Глибокий аналіз головних подій дня, що минає, як і раніше, буде проходити у студії програми "День" – авторському проекті шеф-редактора каналу "112 Україна" Павла Кужеєва. Запрошені експерти будуть давати оцінки подіям, що сталися в Україні та світі. Програма виходитиме у прямому ефірі по буднях о 22:00.

Юлія Галушка:  закінчила Черкаський національний університет за спеціальністю "Журналістика". Працювала журналістом і ведучою новин на черкаському телеканалі "ВІККА". З 2010 року - репортер і ведуча "Підсумків дня" на Першому національному. Також працювала кореспондентом служб на телеканалах "UBR" та "Україна".

 

Володимир Андрієвський: закінчив Київський славістичний університет за спеціальністю "дипломат". Працював ведучим на "love Radio", телеканалі "Сіті", вів програму "Подробиці" на "Інтері", був бренд-войс каналу "Кіно".  

Источник: "protv.ua"