Новости

На каналі «1+1» стартує цикл документальних фільмів про зйомки серіалу «Свати»

01 января 1970, 47 лет назад
На каналі «1+1» стартує цикл документальних фільмів про зйомки серіалу «Свати»

 

18 серпня на телеканалі «1+1» розпочнеться показ документального серіалу «Свати: життя без гриму». Про це йдеться в анонсах, надісланих прес-службою каналу.

 

У циклі документальних фільмів розповідатиметься про акторів-виконавців головних ролей та історію створення популярного телевізійного серіалу «Свати». Перші дві серії вийдуть в ефір о 22.45.

«Як же знімалася улюблена історія, що змушувало плакати й сміятися всю знімальну групу, наскільки складно бути героєм такого успішного проекту? Цими та багатьма іншими закулісними секретами діляться самі актори Федір Добронравов, Тетяна Кравченко, Олександр Феклістов, Олеся Железняк, Микола Добринін та режисер Андрій Яковлєв», - анонсує телеканал.

Автори циклу розкажуть про кумедні епізоди зйомок популярного серіалу

Нагадаємо, активістка з України Валентина Бардакова, на яку у Таллінні (Естонія) напали чоловіки з групи російського кінорежисера Станіслава Говорухіна, стверджує, що бійку почав російський актор Федір Добронравов. Так він відреагував на фразу пані Бардакової «Ви всі путіноїди, і Путін ваш х**ло!». «Добронравов, актор серіалу "Свати", гукнув нас і запропонував повернутися. Коли ми підійшли до нього, він схопив чоловіка за горло і запропонував з'ясувати стосунки один на один. Двоє інших допомогли Добронравову повалити чоловіка на землю і почали його бити», - розказала пані Бардакова.

 

Источник: "protv.ua"