Новости

На ICTV - другий сезон «Четвертої вежі» з ведучим Пабатом

01 января 1970, 47 лет назад
На ICTV - другий сезон «Четвертої вежі» з ведучим Пабатом

 

1 квітня на телеканалі  ICTV стартує другий сезон соціального проекту «Четверта вежа». Про це повідомляється на сайті телеканалу.

"Скажу чесно, що після першого сезону наш проект опинився під загрозою. Справа в тому, що під час розслідування кожної історії ми неминуче стикалися з корумпованою українською системою. Доводилося буквально брати штурмом чиновників та міліціонерів, влаштовувати очні ставки просто в кабінетах у прокурорів і ганятися коридорами за суддями. Все це було дуже непросто і супроводжувалося неймовірною протидією. А, коли Верховна Рада ухвалила одіозні закони «16 січня» ми зрозуміли, що нас пов’язали по руках і ногах", — каже керівник редакції публіцистичних проектів Оксана Соколова.


Нині команда «Четвертої вежі» вже підготувала до ефіру низку резонансних розслідувань. В основі кожної — людська трагедія і, зазвичай, абсолютна бездіяльність чиновників та правоохоронних органів.

В ефірі другого сезону команда «Четвертої вежі» представить історії про лікарські помилки, кредитне шахрайство, перевертнів у погонах і багато іншого.

Ведучий програми - Олександр Пабат. В ефір програма виходитиме щовівторка о 22:00 з 1 квітня.

Нагадаємо, перший сезон проекту ICTV «Четверта вежа» стартував 9 вересня.

Источник: "protv.ua"