Новости

На «1+1» стартує новий сезон «Території обману»

01 января 1970, 47 лет назад
На «1+1» стартує новий сезон «Території обману»

 

2-го вересня програма «Територія обману» повернеться в ефір каналу «1+1» з розслідуванням для споживачів про те, які насправді продукти Росія пропонує купувати українцям. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

«Це війна. Продуктова війна. І колись її розпочала Росія», - анонсує перший випуск ведучий «Території обману» Олексій Душка.

У новому сезоні «Територія обману» в новій рубриці про народні поради буде радити глядачам, якими природніми продуктами можна замінити сучасну хімію.  Також «героєм» проекту стане фірмове авто «Території обману», завдяки якому команда перетворилася на справжній «загін швидкого реагування». «Тепер безсовісним виробникам і закладам приховати свої «мутні» схеми ще складніше. Ми чекаємо від глядачів повідомлень про те, як і де їх дурять. Хочеш побачити машину «Території обману» у своєму місті - напиши нам!», - закликає Олексій Душка. 

Кожен випуск «Території обману» буде традиційно присвячено окремій темі. У цьому сезоні Олексій Душка розкаже про «вбивчий» пластик», загрози, що підстерігають українців у місцях відпочинку, небезпечні предмети для дітей, отруйні морепродукти та небезпеки фастфудів.

Програма буде виходити щовівторка о 22.30.

Як і раніше, «Територію обману» виробляє департамент журналістських розслідувань «1+1» під керівництвом Максима Шиленка.

Источник: "protv.ua"