Новости

На «1+1» - серіал власного виробництва «Поцілуймося»

01 января 1970, 47 лет назад
На «1+1» - серіал власного виробництва «Поцілуймося»

 

На телеканалі «1+1» стартує тиждень українських серіалів. У понеділок, 16 червня, о 20:30 відбудеться прем'єра мелодрами власного виробництва «1+1»  «Поцілуймося». Це - кілька історій кохання у великому місті, надзвичайним чином переплетені в одну зворушливу, емоційну, наповнену драматичними подіями історію, - повідомляє прес-служба телеканалу.

Головні ролі виконали відомі українські та російські актори: Юлія Такшина, Артем Ткаченко, Кирило Жандаров, Юлія Куварзіна, Максим Максимюк, Ольга Чудакова та інші.

В основі сюжету багатосерійного фільму «Поцілуймося» - любовний трикутник. Тетяна, якій за тридцять, будує кар'єру і без особливого успіху намагається влаштувати особисте життя. Несподівано вона зустрічає Юрія - таємничого незнайомця, який розуміє її так добре, ніби читає її думки. Він колишній успішний бізнесмен, покинув усе й  повернувся зі Штатів через хворобу матері. Виявляється, що Юрій знайомий з Тетяною ще зі школи і тепер наполегливо й романтично пропонує розвинути їхні стосунки. Проте все, у що вже встигла повірити Тетяна, розвіюється немов міраж, коли вона дізнається, що в житті Юрія є Яна, яка чекає від нього дитину. Юрій і Тетяна могли б розлучитися назавжди, якби доля не звела їх знову в одному офісі й не змусила боротися за ту саму посаду.

Навколо трикутника Юрія, Тетяни та Яни розгортаються інші любовні історії, які не поступаються основній драматизмом. Товстувата, наївна і закомплексована погануля  Віра шукає судженого за допомогою сайтів знайомств. І нарешті знаходить. А в цей час її найкраща подруга Світлана переживає душевну травму через невірність чоловіка, який завів інтрижку по Інтернету. Подруги й не підозрюють, що життя їм розбив той самий чоловік. Зрештою всі знаходять своє щастя, хоча воно сильно відрізняється від того, яким уявлялося на початку.

Багатосерійний фільм «Поцілуймося» на каналі «1+1» з понеділка по четвер о 20:30.

Источник: "protv.ua"