Новости

На «1+1» - грецький серіал «Терпкий смак кохання»

01 января 1970, 47 лет назад
На «1+1» - грецький серіал «Терпкий смак кохання»

 

У новому телевізійному сезоні канал «1+1» покаже грецький серіал «Терпкий смак кохання». Прем'єра першої серії багатосерійної картини відбудеться у понеділок, 18 серпня, о 14:45 на «1+1», - повідомляє прес-служба.

Серіал знято у 2013 році. Він став подією на своїй батьківщині, в Греції. В основі сюжету серіалу – історія кохання кіпріота Ахіллеса та критянки Меліни. А дія розгортається на тлі чудових пейзажів Криту й Кіпру.

Меліна, яка живе на Криті, приїжджає в Афіни з подругами, щоб улаштувати свій дівочий вечір. У тому ж барі проводить свою холостяцьку вечірку і кіпріот Ахіллес. Хлопець і дівчина фліртують одне з одним, і Ахіллес пропонує Меліні скуштувати вина, яке виробляє його сім'я. Вино зближує їх, і вони проводять разом ніч.... Уранці Меліна прокидається в готельному номері, в одному ліжку з Ахіллесом. Охоплена соромом і каяттям, дівчина покидає номер. Та спогади про прекрасного незнайомця не дають їй спокою. І Ахіллес не може викинути з голови красуню з бару. Але обоє повинні забути про цю ніч і повернутися додому до своїх коханих. Проте минає зовсім небагато часу, і Ахіллес із Меліною дізнаються, що історія їхнього знайомства не закінчилася в готельному номері. І вони навіть не підозрюють, куди це їх заведе…

Знімали телесеріал на Криті, Кіпрі та в Афінах.

Дивіться серіал «Терпкий смак кохання» з понеділка по п'ятницю о 14:45 на «1+1».

 

Нагадаємо, до сьогодні в ефірі 1+1 - декілька турецьких серіалів.

Источник: "protv.ua"