Новости

Канал ТВі запустив щоденний наскрізний прямий ефір «ТВій день»

01 января 1970, 47 лет назад
Канал ТВі запустив щоденний наскрізний прямий ефір «ТВій день»

 

Сьогодні, 4 березня, канал ТВі перейшов на формат наскрізного прямого ефіру. Про повідомляє прес-служба телеканалу.

Упродовж дня, з 11.00 до 19.30 у студії каналу в прямому ефірі знаходитимуться двоє ведучих - Павло Рольник та Костянтин Крупський, які модеруватимуть увесь денний ефір.

«Денний ефір ми назвали «ТВій день», тому що наші ведучі  - це співрозмовники глядачів та  їхні друзі  протягом всього дня. Разом з найрізноманітнішими  експертами, які  приходитимуть в студію ТВі, вони будуть  піднімати  найактуальніші  та найгостріші для  Україні та світу питання.  Звісно, окрім глобальних  політичних та економічних тем, ведучі будуть знайомити глядачів  також  із  улюбленими музикантами, акторами та митцями, а також обговорюватимуть  звичайнісінькі побутові теми», -  зазначає шеф-редактор денного ефіру Марія Стецюк.

Серед нових рубрик денного ефіру «ТВій день»: «Відео дня»,«Герой дня», «Цитата дня», «Нова робота», «Модні штучки», «Календар подій», «Міфи» та ін.

Програма «Окрема думка» залишається в денному ефірі ТВі.   Вести програму  окрім Юлії Литвиненко буде Мирослава Барчук. У рамках програми будуть два актуальні гості - о 13.30 та 16.00.

Програми  «Базар-IT» та  «Арт-City» також залишаються у рамках денного ефіру, а  «Огляд блогів», який веде Сергій Руденко, буде виходити двічі на день - об 11.20 та 15.30.

 

Источник: "protv.ua"