Новости

Канал «2+2» запускає щоденну програму розслідувань «Люстратор 7.62»

01 января 1970, 47 лет назад
Канал «2+2» запускає щоденну програму розслідувань «Люстратор 7.62»

 

Починаючи з 21 липня, в ефірі каналу «2+2» виходитиме програма «Люстратор 7.62». Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

Новий проект виходитиме в ефірі з понеділка по п'ятницю після випуску новин «Спецкор» о 22.00. Хронометраж щоденного випуску - п'ять хвилин.

Крім того щосуботи о 21.00 буде виходити повний випуск програми хронометражем 45 хвилин.

Телеканал анонсує програму «Люстратор 7.62» як першу програму на українському телебаченні, журналісти якої не тільки роблять сенсаційні розслідування на суспільно значущі теми, а й домагаються люстрації учасників корупційних схем.

«Ми розкажемо те, про що не кажуть інші. Ми не просто покажемо корупційну схему, а доб'ємося люстрації тих чиновників, які її очолюють. Ми безцензурні, неупереджені, безкомпромісні і тому не боїмося називати речі своїми іменами. У програмі "Люстратор 7.62" телеглядачі побачать тих, хто зобов'язаний відповісти за злочини», - сказав шеф-редактор програми «Люстратор 7.62» Владислав Сидоренко.

Виробництво програми «Люстратор 7.62» здійснює «1+1 продакшн» на замовлення телеканалу «2+2».

«Зараз на українському телебаченні існує кілька проектів, заснованих на журналістських розслідуваннях. Створюючи програму "Люстратор 7.62" ми, в першу чергу, керувалися потребами нашого суспільства. Події, що відбуваються в нашій країні, показали, наскільки актуальним залишається питання безкарності чиновників і керівників різних державних структур. Ми відкрито показуємо обличчя і називаємо прізвища прокурорів, мерів міст, начальників міліції, добиваємося їх відсторонення від займаних посад. Якщо у вашому місті неможливо добитися правди, бо мер, суддя та прокурор - найкращі друзі, звертайтеся до нас в редакцію. Ми зробимо все можливе, щоб винні були покарані», - заявив керівник департаменту журналістських розслідувань «1+1 media» Максим Шиленко.

Нагадаємо, з 14 липня канал «2+2» запустив додатковий випуск інформаційної програми «Спецкор» - крім випуску о 18.30 по буднях виходитиме підсумковий о 21.30.

Источник: "protv.ua"