Новости

Канал «2+2» запускає нове гумористичне шоу для чоловіків «Real Бодрит»

01 января 1970, 47 лет назад
Канал «2+2» запускає нове гумористичне шоу для чоловіків «Real Бодрит»

 

17 серпня на каналі «2+2» відбудеться прем'єра нового гумористичного шоу «Real Бодрит».  Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

Шоу вийде в ефір в 23.15 і надалі виходитиме щонеділі, після програми «Профутбол».

Ведучі програми «Real Бодрит» - Вадим Шешич, Ігор Френкель і Грант Варданян.

У програмі  виходитимуть постійні рубрики. Автор і ведучий Ігор Френкель в рубриці «Недосвідчений журналіст» візьме інтерв'ю у зірок українського шоу-бізнесу, спортсменів і артистів, позиціонуючи себе корреспондентом-початківцем.

В рубриці «Законопроект» Вадим Шешич розповість жителям України про нібито нових законах, які найближчим часом можуть набути чинності. Агенти проведуть опитування і зберуть думку громадян з цього приводу.

 «У кожного з сюжетів цієї програми є над завдання - зробити життя Батьківщини краще. Ми не просто розважаємося, ми показуємо, що шляхи поліпшення нашого життя - часом лежать не там, де всі звикли їх шукати. Іноді такий пошук шокує, лякає, здається занадто сміливим, але завжди - змушує думати. Ну, і посміхатися, звичайно. Це ж гумористична програма. Іноді ми доходимо до "межі фолу", але наш принцип - ніколи її не переходити, не ображати наших героїв, працювати зухвало, але елегантно», - сказав Вадим Шешич, ведучий програми і креативний продюсер телеканалу «2+2».

Виробництво програми «Real Бодрит» здійснює «1+1 продакшн» за участю компанії «ActivVision». Хронометраж кожного випуску 30 хвилин.

Источник: "protv.ua"