Новости

ICTV зняв документалку під назвою "(Не)прихована війна"

01 января 1970, 47 лет назад
ICTV зняв документалку під назвою "(Не)прихована війна"

 

23 травня в ефірі телеканалу ICTV з'явиться документально-публіцистичний фільм власного виробництва "(Не)прихована війна".

Як повідомили "ТелеПростору" у прес-службі мовника, цей спеціальний проект являє собою детальне відтворення та аналіз оперативно-бойової роботи СБУ проти ГРУ на тлі антитерористичної операції на Сході країни.

"Це безпрецедентний випадок – ми розкриємо конкретні, свіжі операції Служби безпеки. Раніше такого не було, адже спецслужби зазвичай не афішують своєї діяльності, тим більше, свої специфічні прийоми – каже автор ідеї проекту Олександр Семирядченко. – У фільмі ми розкриваємо технології контррозвідувальної роботи. Розказуємо, як російські спецслужби вербували з українських громадян своїх агентів, створювали цілі агентурні мережі і резидентури, які потім і "зіграли" в розпалюванні сепаратизму. На конкретних прикладах ми покажемо, як закладалися бази диверсантів, які канали постачання зброї, боєприпасів, вибухівки. У спецпроекті буде й аналітична складова: ми назвемо причини, які призвели до того, що тепер на нашій території безчинствують російські бойовики і терористи. Звісно, покажемо і бойову складову антитерористичної операції СБУ. Це реальні операції, в яких бійці "Альфи" ризикують життям, і, на жаль, зазнають втрат серед своїх товаришів по зброї".

У фільмі використані оперативні зйомки, ексклюзивні інтерв'ю та матеріали контррозвідувальних операцій. Для створення максимально повної картини журналісти ICTV працювали в епіцентрі подій. Докладні коментарі для проекту дали офіцери контррозвідки, які особисто планували і втілювали комбінації з виявлення і знешкодження російської агентури. Будуть показані також ті, чиїми руками ГРУ розхитує і тероризує Донбас.

Спікерами "високого рівня" у фільмі виступають голова СБУ Валентин Наливайченко і керівник Антитерористичного центру генерал Василь Крутов.

 

Источник: "protv.ua"