Новости

ICTV запускає інформаційно-публіцистичну програму російською мовою «Гражданская оборона» (ОНОВЛЕНО)

01 января 1970, 47 лет назад
ICTV запускає інформаційно-публіцистичну програму російською мовою «Гражданская оборона» (ОНОВЛЕНО)

 

У вівторок, 26 серпня, о 20.25 на телеканалі ICTV стартує інформаційно-публіцистична програма «Гражданская оборона». Про це повідомляє прес-служба телеканалу. 

 

«Прихована війна, секретні агенти та терористичні операції - усе це відбувається зовсім поруч. Експерти проекту "Гражданская оборона" поділяться з глядачами невідомими військовими та політичними секретами. Військові та політики, розвідники, співробітники спецслужб, вчені - далеко не повний перелік "інформаторів" програми», - йдеться в повідомленні прес-служби.

 Програма складатиметься з сюжетів на теми історії війни та військової справи, новітніх наукових та технічних розробок у військовій галузі, а також відбуватиметься розвінчування міфів, які нав'язують Україні її вороги. 

Як повідомили «Телекритиці» в прес-службі ICTV, «Гражданская оборона» - це проект власного виробництва телеканалу. Ведучого в цій програмі не буде. Проект виходитиме російською мовою. На каналі заявляють, що таким чином підтримують ініціативу Нацради про збільшення частки російськомовних програм. 

«Гражданская оборона» виходитиме на телеканалі ICTV щовівторка у вечірньому праймі.

Нагадаємо, у ранковому випуску програми «Факти» на телеканалі ICTV почав виходити розширений міжнародний блок хронометражем 5 хвилин. Ведучою блоку стала Катерина Тарута, донька донецького губернатора Сергія Тарути, за освітою економіст, що кілька років працювала ведучою музичного каналу М1 (разом з ICTV входить до телегрупи StarLightMedia).

Источник: "protv.ua"