Новости

«Громадське ТБ» у серпні перейде на полегшений режим роботи

01 января 1970, 47 лет назад
«Громадське ТБ» у серпні перейде на полегшений режим роботи

 

Інтернет-телебачення «Громадське ТБ» у серпні запровадить полегшений режим роботи. Про це в ефірі 5 серпня повідомив журналіст, ведучий і голова громадської організації «Громадське телебачення» Роман Скрипін.

 

З наступного тижня, 11 серпня, до вересня на «Громадському ТБ» лише друга половина дня буде ефірною, уточнив пан Скрипін.

«І нам буде легше дихати. Якщо щось станеться, то ми придумали механізм, як збирається оперативна група для висвітлення подій. Тим паче, що в нас усі поїхали відпочивати (більшість). Треба перепочити. Серпень лишається серпнем, незважаючи на ті події, які відбуваються на сході. Але якщо буде відбуватися щось серйозніше, ніж операція, до якої ми вже всі звикли, яка називається АТО, то збереться випускова група, власне, як у нас це відбувається завжди», - пояснив журналіст.

Нагадаємо, що «Громадське ТБ» мовить у прямому ефірі в інтернеті з 10:00 до 22:00: журналісти й редактори у режимі чергування стежать за подіями, а також обговорюють їх з гостями студії. В екстрених випадках ефір «Громадського ТБ» продовжувався і вночі. Деякі програми виробництва «Громадського ТБ» виходять також в ефірі Першого національного.

 

Источник: "protv.ua"