Новости

«Еспресо TV» з 1 липня розширює інформаційне мовлення та готує політичне ток-шоу

01 января 1970, 47 лет назад
«Еспресо TV» з 1 липня розширює інформаційне мовлення та готує політичне ток-шоу

 

Телеканал «ЕспресоTV» з 1 липня розширює інформаційне мовлення. Про це у коментарі «Телекритиці» повідомив головний редактор каналу Єгор Чечеринда.

 

За його словами, з 7.00 до 10.00 новини будуть виходити щоп'ятнадцять хвилин. «З 10.00 до 18.00 новинний крок буде щопівгодини. Це будуть повноцінні новини з ведучими, а з 18.00 до 22.30 - лінійка авторських і підсумкових програм», - сказав Єгор Чечеринда.

Над новинами працюватимуть три бригади, в кожній з них будуть ведучий, випусковий, регіональний, міжнародний редактори. Ведучими інформаційного блоку стануть Наталка Ляторинська, Слава Варда і Андрій Суфленко, який зараз веде ранковий блок на «ЕспресоTV». 

«Ми зараз добираємо людей на вечірнє мовлення, хочемо, щоб була ще одна пара ведучих. Зараз закінчуємо кастинги і проводимо відбір», - зазначив головний редактор «ЕспресоTV».

Єгор Чечеринда також повідомив про те, що канал готує до ефіру політичне ток-шоу, за участю провідних українських політиків і громадських діячів. «Орієнтовно ми її планували на вересень, але у зв'язку з тим, що можуть бути призначені перевибори до парламенту, програма може з'явитися з початку або з середини серпня», - сказав він.

Єгор Чечеринда зізнається, що літо - не найкращий сезон з точки зору телеперегляду. «Але ми хочемо саме зараз запустити інформаційне мовлення, аби його технологічно відкатати. Ми цього тижня завершуємо ремонт в нашому новому ньюзрумі, площа нашої редакції збільшиться», - зазначив він.

Нагадаємо, керівник служби новин телеканалу ТВі, ведучий програми «Сьогодні про головне» Єгор Чечеринда підтвердив «Телекритиці», що з 26 травня офіційно не працює на каналі. Серед причин звільнення журналіст назвав кілька: фінансові проблеми каналу, неможливість досягти згоди з керівництвом каналу щодо творчих питань та питань керівництва колективом новин.

Источник: "protv.ua"