Новости

Чемпіонат світу з хокею 9-25 травня транслюватиметься на каналі Xsport

01 января 1970, 47 лет назад
Чемпіонат світу з хокею 9-25 травня транслюватиметься на каналі Xsport

 

З 9 по 25 травня на телеканалі Xsport та сайті xsport.ua відбудуться трансляції матчів Чемпіонату світу з хокею у вищому дивізіоні, що проходитиме у столиці Білорусі Мінську. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

Матчі Чемпіонату будуть транслюватися у повному обсязі. Ті поєдинки, які у зв'язку з іншими важливими спортивними подіями не потраплять до прямого ефіру, можна буде переглянути в онлайн-трансляції на одному з плеєрів сайту. Там же можна ознайомитися і з графіком трансляцій.

Протягом чемпіонату 16 найкращих команд світу проведуть 64 поєдинки. Напередодні мінського старту журналісти телеканалу підготували вболівальникам огляд-представлення всіх команд-учасниць з оцінкою їхніх плюсів та мінусів, а також прогнозів на перемогу.

Хоча від участі у Чемпіонаті в Мінську відмовилися багато провідних хокеїстів світу, це, на думку журналіста Xsport Сергія Гапшенка, лише підігріває інтригу в Чемпіонаті: «Не будемо забувати, що постолімпійський чемпіонат світу часто ігнорує більшість НХЛівців, що великою мірою зрівнює сили команд і підвищує шанси номінальних аутсайдерів. Давайте згадаємо хоча би постолімпійський чемпіонат світу 2010 у Німеччині, на якому відмінно виступила Данія, а Німеччина навіть дійшла до півфіналу. Так що від мінського ЧС ми так само маємо право очікувати на сюрпризи».

Xsport вже займався трансляцією найважливіших хокейних подій світу у 2014 році: хокейного чемпіонату Зимових олімпійських ігор, матчів КХЛ та НХЛ, а також Чемпіонату світу з хокею в дивізіоні 1 А за участю збірної України.

Источник: "protv.ua"