Новости

Актор "Величного століття" став зіркою нової версії серіалу "Корольок – пташка співоча"

01 января 1970, 47 лет назад
Актор "Величного століття" став зіркою нової версії серіалу "Корольок – пташка співоча"

 

Уже зовсім скоро на "1+1" стартує нова версія популярного турецького серіалу "Корольок – пташка співоча". Його автори вирішили відтворити "добре забуте старе", запросивши на роль головного героя Кямрана одного з акторів "Величного століття".

 

Зіграти красеня, який розбив серце Феріде, випало Бураку Озчівіту, який в історії про Роксолану втілював Малкочоглу Балі-бея. Феріде ж грає молода, але дуже перспективна акторка Фахрійе Евджен.

Творці дуже сподіваються, що нові артисти завоюють серця шанувальників, хоч і усвідомлюють, що порівняння із попередньою версією серіалу не уникнути.

Нагадаємо, головна героїня Феріде, яку в дитинстві за її жвавість і любов до витівок прозвали корольком, після смерті батьків навчається у французькому пансіоні в Стамбулі, а канікули проводить в будинку своєї тітки. Там вона зустрічається зі своїм кузеном Кямраном, у якого закохується. Хлопець відповідає дівчині взаємністю і кличе під вінець. Здається, ніщо не може затьмарити щастя прекрасної нареченої. Але за день до весілля вона зустрічає дивну жінку, яка змінює її життя назавжди.

Дивіться серіал "Корольок - пташка співоча" уже зовсім скоро на "1+1".

Источник: "protv.ua"