Новости

Активісти розгромили офіс «Інтера», протестуючи проти російських серіалів, і пішли до ICTV

01 января 1970, 47 лет назад
Активісти розгромили офіс «Інтера», протестуючи проти російських серіалів, і пішли до ICTV

 

Офіс телеканалу «Інтер» на вулиці Дмитрівській у Києві штурмували активісти, які повибивали вікна й виламали двері. Про це у Facebook повідомив лідер «Братства» Дмитро Корчинський, інформацію підтвердили джерела «Телекритики» на каналі.

Близько опівдня біля офісу «Інтера» почали збиратися люди, «щоб попросити власників не транслювати телесеріали окупантів». «Керівництво "Інтера" відмовилося спілкуватися з громадськістю, яка просить припинити отруювати народну свідомість москальськими телесеріалами. Тому, розчарована громадськість повибивавши вікна й виламавши двері пішла до іншого телеканалу», - написав пан Корчинський.

Фото Евгений Лешан

За інформацією джерел «Телекритики», активісти побили вікна й двері, кинули кілька димових шашок. Інші джерела кажуть, що охорона «Інтера» нібито знала про штурм і була готова.

«Телекритика» намагається зв'язатися з прес-службою та з керівництвом «Інтера» - їхні телефони не відповідають.

Нині під телеканалом ICTV збираються активісти нібито з «Правого сектора», пише у Facebook редактор сайту ICTV Катерина Зінов'єва.

 

Активісти під офісом ICTV

Як повідомили «Телекритиці» на каналі ICTV, активісти постояли хвилин 20 біля офісу каналу з плакатами «Слава Україні» і «Геть російські серіали», після чого пішли.

«Керівництво ІСTV виявилося більш конструктивним за інтерівське й вступило в переговори з громадськістю, щодо припинення трансляції серіалів окупантів», - написав у Facebook Дмитро Корчинський.

Источник: "protv.ua"