Новости

31 березня «Новини» на «Інтері» вестиме Олексій Фадєєв, а «Подробности» - Наталія Белашева

01 января 1970, 47 лет назад
31 березня «Новини» на «Інтері» вестиме Олексій Фадєєв, а «Подробности» - Наталія Белашева

 

З 31 березня новини «Інтера» вийдуть в ефір з новими ведучими. Про це «Телекритиці» стало відомо з власних джерел.

 

Випуски новин замість Катерини Панової вестиме Олексій Фадєєв. «Подробиці» замість Анастасії Даугуле повідомить Наталія Белашева.

Олексій Фадєєв (справжнє ім`я Олексій Гнилуша) нещодавно повернувся з Китаю, де з 2011 по 2013 був редактором, ведучим і журналістом Російської служби мовлення Міжнародного радіо Китаю (CRI) у Пекіні. До цього працював ведучим, редактором і журналістом російської редакції Телеканалу центрального телебачення Китаю (CCTV). З 2004 по 2009 був ведучим програми «Факти» на ICTV.

Наталія Белашева раніше вела программу «Время новостей» на 5-му каналі. З 2012 року перейшла на «Інтер», де разом з Валерієм Клименком була ведучою програми «Подробиці. Неформат». У 2011 пані Белашова працювала виконавчим продюсером на каналі «1+1».

Як писала «Телекритика», 22 березня до новинного продакшну телеканалу «Інтер» «Національні інформаційні системи» (НІС) повернулася «команда Сергія Льовочкіна». Директором НІС було призначено Назіма Бедірова. Разом із ним до НІСу повернулися радник Сергія Льовочкіна Ігор Шувалов, Лаврентій Малазонія, який став керівником з інформаційної політики, Олександр Пилипець, який став заступником Малазонії, Ольга Червакова, яка стала шеф-редактором «Подробностей недели».

Одразу змінилися ведучі інформаційних програм «Інтера»: ведучим «Подробностей недели» замість Андрія Данилевича знову став Дмитро Анопченко, ведучим «Подробностей» замість Романа Кадєміна - Олексій Ліхман.

Інформаційна політика «Інтера» з січня 2014-го набула відверто маніпулятивного характеру, що викликало реакцію незгоди як на самому каналі, так і в колег.

21-го березня ГО «Телекритика» звернулася до Комісії з журналістської етики щодо систематичних порушень професійних стандартів редакціями новин Першого національного та «Інтера» протягом грудня 2013 - лютого 2014 року.

 

Источник: "protv.ua"