Новости

29 листопада «1+1» покаже фільм Олесі Ногіної «Рік очима ТСН»

01 января 1970, 47 лет назад
29 листопада «1+1» покаже фільм Олесі Ногіної «Рік очима ТСН»

 

У суботу, 29 листопада, до річниці Революції гідності телеканал «1+1» покаже спецпроект про залаштунки новин - документальний фільм «Рік очима ТСН». Про це йдеться в анонсах каналу.

Фільм зняв продакшн Final Cut Media, автором сценарію і режисером проекту виступила продюсер Final Cut Media Олеся Ногіна. Про це пані Ногіна розповіла в коментарі «Телекритиці».

У 45-хвилинному фільмі журналісти, ведучі, оператори ТСН розповідають, як вони висвітлювали найдраматичніший рік в історії новітньої України, як ізсередини бачили революцію, анексію, війну, як сплелися у їхньому житті професія, переконання та переживання.

Разом з Олесею Ногіною над фільмом працювали оператори, режисери монтажу і редактори програми «Світське життя», яку виробляє Final Cut Media. Віп-інтерв'юером команди ТСН виступила ведуча «Світського життя» Катя Осадча.

Розповіді команди ТСН супроводжуються кадрами з архіву новин. «Ми підняли всі архіви ТСН з вихідними матеріалами. Загалом опрацювали шість діб архіву. Плюс записали 20 інтерв'ю тривалістю від години до півтори. І все це потрібно було вмістити в 45 хвилин фільму», - розповіла Олеся Ногіна.

Фільм є разовим спецпроектом, а не серіалом. «Ми обговорювали це з керівництвом каналу і вирішили зробити стиснутий і динамічний спецпроект. Дійшли думки, що краще один потужний фільм, ніж кілька серій», - пояснила пані Ногіна.

«Рік очима ТСН» вийде в ефір о 20:15, одразу після випуску ТСН.

Источник: "protv.ua"