Новости

«2+2» планує запустити підсумковий випуск програми «ДжеДАІ»

01 января 1970, 47 лет назад
«2+2» планує запустити підсумковий випуск програми «ДжеДАІ»

 

Програма «ДжеДАІ. Воїни доріг» телеканалу «2+2», яка 18 серпня святкує два роки в ефірі, незабаром окрім щоденних випусків матиме і підсумковий. Про це повідомив шеф-редактор програми Максим Сухенко, якого цитує прес-служба телеканалу.

Підсумкова програма виходитиме в кінці тижня і більш докладно розбиратиметься в автомобільній тематиці. «Там будуть і поради для тих, хто збираються в дорогу, і рішуча боротьба з незаконним паркуванням, і розслідування. Так-так на автомобільну тематику може бути чимало розслідувань - скандальні ДТП, автомобільні афери, секрети чорного авто-ринку, недолив на автозаправках, халтури на СТО - це все, що бентежить водіїв і "ДжеДАІ. Воїни доріг" будуть з цим усім боротися», - розповів пан Сухенко.

 

Він пояснив, що за два роки в ефірі програма виросла. «Починали ми скромно, нарізками відео з реєстраторів, які показували наслідки нехтування правилами руху і курйозні випадки на дорогах. Цей продукт є і зараз. Програму дивляться дуже добре. Однак за два роки, поки ми готували до ефіру 277 програм, "ДжеДАІ" виросли...», - зазначив пан Сухенко.

Нагадаємо, на початку літа інофрмаційно-аналітичну програму «ДжеДАІ» перезапустили. Ведучою стала Тетяна Ожелевська.

«ДжеДАЇ. Воїни доріг» - проект, присвячений дорожнім подіям в Україні та світі. Журналісти програми готують оперативні та актуальні новини про події на дорогах, про важливі зміни в правилах дорожнього руху та в роботі страхових компаній.

Виготовляє програму департамент журналістських проектів групи «1+1 медіа» на замовлення телеканалу «2+2».

Источник: "protv.ua"