Новости

20 жовтня «Інтер» покаже документальний фільм до 15 річниці програми «Чекай на мене»

01 января 1970, 47 лет назад
20 жовтня «Інтер» покаже документальний фільм до 15 річниці програми «Чекай на мене»

 

Телеканал «Інтер» готує документальний проект з нагоди 15-річчя програми «Чекай на мене» («Жди меня»), стрічка планується до показу 20 жовтня. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

У фільмі з робочою назвою «Чекай на мене (Жди меня) -15» розповідатиметься про програму, яка протягом усіх цих років допомагає багатьом людям розшукати своїх рідних і близьких, які загубилися в різні роки з різних причин.

«Телеглядачі побачать залаштунки популярної програми, дізнаються, як склалося життя героїв проекту після їхньої зустрічі в студії "Чекай на мене", чим вони живуть зараз - через п'ять, 10, 15 років. У картині через історію героїв «Чекай на мене» телеглядачі зможуть простежити і історію розвитку самої програми. Дізнаються, як розвивався проект, як перетворився на унікальний міжнародний формат. Як Україна, в особі телеканалу "Інтер", інтегрувалася в проект, і стала його невід'ємною частиною, як до програми "Чекай на мене" приєдналися інші країни (Білорусь, Казахстан, Вірменія, Молдова), як пошукова "мережа" поступово розрослася по всьому світу...», - зазначає прес-служба телеканалу.

Автором документального фільму стала Олена Єлагіна, режисер Оксана Струтинська, керівник проекту Марія Шевченко. Виробництвом стрічки займався «07 Продакшн».

Нагадаємо, до нового сезону телеканал «Інтер» готує три історичні документальні стрічки та документальний проект про штучне запліднення «Щастя з пробірки».

Источник: "protv.ua"