Новости

2 червня на «2+2» стартує серія документальних програм Discovery Сhannel

01 января 1970, 47 лет назад
2 червня на «2+2» стартує серія документальних програм Discovery Сhannel

 

Канал «2+2» спільно з Discovery Сhannel запускає серію документальних програм. Про це повідомляє прес-служба каналу.

 

По понеділках, починаючи з 2 червня, глядачі зможуть переглянути фільми та передачі про зброю, природу та катастрофи в рубриці «Планета Discovery».

В ефірі показ стартуватиме о 8.20.

Серед програм про озброєння та новинки військової техніки будуть показані випуски «Сучасні снайпери», «Зброя майбутнього», «Очима воїна», «Руйнівник: сталевий корабель», «Бойова техніка», «Десятка найкращих», «Надзвичайні війни».

Нові цікаві факти із світу природи буде запропоновано глядачам у фільмах «Поля битви тварин», «Протистояння тварин», «Розслідування "Планети тварин": собаки бандитів», «Сто один пес», «Собаки Аляски», «Сувора природа» та «Гнів планети».

На каналі «2+2» також демонструватиметься програма «Знищені за мить», що створена на основі аматорських роликів, авторами яких стали безпосередні очевидці або учасники подій.

«Створюючи рубрику "Планета Discovery" ми, в першу чергу, пропонуємо нашому телеглядачеві продукт високої якості від одного з провідних виробників документального контенту. В цій рубриці підібрані легендарні програми, цікаві міліоннам телеглядачів зі всього світу», - сказав програмний директор каналу «2+2 » Дмитро Репік.

Источник: "protv.ua"