Новости

«1+1» покаже всі 6 сезонів «Сватів» та доукменталку про створення серіалу

01 января 1970, 47 лет назад
«1+1» покаже всі 6 сезонів «Сватів» та доукменталку про створення серіалу

 

В новому телевізійному сезоні на «1+1» - всі 6 сезонів популярного серіалу. «Свати». З 18 серпня глядачі «1+1» не тільки знову побачать улюблених героїв, але й зможуть дізнатися про них те, чого ще не знали, а саме - як створювали популярний серіал. Про це розповість 8-серійний документальний фільм «Свати: життя без гриму», прем'єра якого відбудеться у понеділок, 18 серпня, о 22:45. Про це повідомляє прес-служба.

«Свати: життя без гриму» - це цикл документальних фільмів про акторів-виконавців головних ролей та історію створення популярного телесеріалу «Свати». Глядачам покажуть, як знімали їхню улюблену історію, що змушувало плакати й сміятися всю знімальну групу, наскільки складно бути героєм такого успішного проекту. Цими та багатьма іншими закулісними секретами поділяться режисер картини Андрій Яковлєв і самі актори: Тетяна Кравченко, Олександр Феклістов, Олеся Железняк, Микола Добринін та Федір Добронравов. 

Також глядачі знову зможуть зануритися в атмосферу родинності й неповторного сватівського гумору і згадати, з чого починалася історія сімейства Будьків-Ковальових-Берковичей. Відчути себе частиною великої «сватівської» родини можна буде, переглянувши всі 6 сезонів серіалу «Свати». 

- Спочатку ми думали зняти двосерійну історію про стосунки бабусів і дідусів, які сперечаються на теми виховання своєї онуки. Фільм сподобався глядачам, і ми вирішили зняти продовження. Так з'явилися 6 сезонів «Сватів», які по-справжньому полюбилися глядачам і стали їм як рідні, - каже режисер картини Андрій Яковлєв. 

Дивіться серіал «Свати», починаючи з першого сезону, з понеділка по четвер о 21:20 , а відразу після нього, о 22:45, – документальний фільм «Свати: життя без гриму» по дві серії одразу!

Источник: "protv.ua"