У вас включен плагин AdBlock. Из-за этого могут возникнуть проблемы с воспроизведением видео. Пожалуйста, отключите плагин и обновите страницу.35 просмотров

Пацанки. Нове життя (05.12)

Загрузка...
 

«Пацанки. Нове життя» – це реаліті про трьох учасниць першого сезону проекту «Від пацанки до панянки» Галю Полудневич, Юлю Чайку і Люду Понзель. Вони починають нове життя у великому місті після закінчення Школи леді.

Героїні погоджуються оселитися в одному будинку. Перед вами як на долоні буде їхнє особисте життя, взаємини однієї з одною, родичами, колегами. Дівчата будуть випробовувати і долати себе, влаштовувати кар’єру і особисте життя, навчатися нового, позбуватися старих і нових шкідливих звичок. Одним словом, працювати на своє майбутнє. Воно, до речі, вже на горизонті – у вигляді СУПЕРПРИЗУ, який отримає переможниця, яка досягла найбільших успіхів. Визначите її ви, глядачі, за допомогою голосування.

Кожна героїня розвиватиметься у чотирьох напрямках: особисте життя, кар’єра, взаємини одна з одною, родичами, друзями та зовнішнє перетворення. А спрямовувати дівчат у новому житті буде відомий телепродюсер Олексій Гончаренко.


Производство
Украина
Год выпуска
2017
Канал
Новий канал
Доступно до
2017-12-20 00:00
Рейтинг DIVAN.TV
5
 
Популярные фильмы